Afette ve Savaşta Çocuk Olmak

👦👧 Fazladan bir çocuk daha mutlu olsun diye elimizden gelen gayreti gösteren Hayaller Gerçek Olsa Trakya Topluluğu olarak ilkini Mayıs 2022’de düzenlediğimiz sempozyumumuzun ikincisini duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 🎉🤗

11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenecek “AFETTE VE SAVAŞTA ÇOCUK OLMAK” başlıklı bu sempozyumumuzda ülkemizi derinden sarsan deprem felaketini, komşu coğrafyalarda yıllardır devam eden insanlık dışı savaşların acısını ve bu olağanüstü durumlarda en çok etkilenen minik yüreklerimizin yaşadıklarını alanında uzman birbirinden farklı konuşmacılarla (Akademisyenler, gazeteciler, aktivistler, avukatlar, sivil toplum kuruluşları ve tanıklar) bilimsel ve sosyokültürel açıdan ele alacağız. 🌸

🎈11 Mayıs Cumartesi: Bilimsel program, fotoğraf yarışması ve çalıştaylarla dolu dolu geçecek bir günün ardından akşam sürpriz misafirimizin katılacağı bol sohbetli bir kokteyl olacaktır.

🎈12 Mayıs Pazar: Yine bilimsel programla başlayan bu günün ardından bol kapışmalı bilgi yarışmamız düzenlenecek. Ardından sosyal program katılımcılarımızla beraber keyifli bir Edirne gezimiz olacaktır.

🍸Kokteyl için sınırlı kontenjan bulunmaktadır. (Alkolsüzdür)

📷 Sempozyumumuzda “Çocuk Temalı Fotoğraf Yarışması” düzenlenecektir. Katılmak isteyenler Instagram hesabımızdaki postumuzu inceleyebilirler.